O firmie


 


Serdecznie witamy w sklepie internetowym firmy TOMAX!

 

Dla nas meble nigdy nie będą zwykłym towarem..

Cieszymy się, że znalazłeś się na naszej stronie. Jeśli szukasz mebli do Swojego domu i chcesz je wybrać bez biegania po salonach- jesteś w odpowiednim miejscu!

Doskonale wiemy, że meble są inwestycją na lata, dlatego dokonamy wszelkich starań by pomóc w wyborze mebla, którego szukasz.

Posiadamy bogatą ofertę mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych. Każdy mebel znajdujący się na naszej stronie, objęty jest gwarancją. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla Siebie i Swoich wnętrz. W ofercie znajdują się meble wykonane w różnych stylach, od klasyki po nowoczesność, innowacyjność. Oferowane przez nas meble są nowe.

Staramy się, aby każdy produkt, który widnieje na stronie posiadał rzetelny opis, wymiary oraz zdjęcie. UWAGA! W przypadku mebli tapicerowanych tolerancja w wymiarach wynosi +/- 5 cm. Listę naszych produktów aktualizujemy na bieżąco, wprowadzamy nowości oraz meble promocyjne.

Aby ułatwić wybór koloru i rodzaju tkaniny do mebli tapicerowanych, próbniki tkanin wysyłamy drogą mailową lub na życzenie Klienta drogą pocztową prosto do domu, by móc w spokoju obejrzeć, dotknąć i porównać tkaniny. Proszę pamiętać, że kolory widoczne na stronie w rzeczywiśtości mogą różnić się odcieniem. Wynika to z ustawień monitora na co nie mamy wpływu.

Dzięki naszej ofercie meblowej, urządzisz salon, kuchnię, pokój dzienny, pokój Twojej pociechy lub biuro. Z nami będzie to jeszcze łatwiejsze! Dokładamy wszelkich starań, by meble spełniały Państwa oczekiwania.

Naszym priorytetem zawsze jest i będzie zadowolenie Klienta! Dlatego meble znajdujące się w naszej ofercie mają najwyższą jakość! W naszym przypadku najwyższa jakość nie oznacza najwyższych cen, wręcz przeciwnie, ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne! 

Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego każdą osobę zainteresowaną naszą ofertą traktujemy indywidualnie. Bardzo chętnie dopasowujemy meble do indywidualnych potrzeb Klienta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

ŻYCZYMY MIŁEGO OGLĄDANIA!--- STOPKA ---

TOMAX 

Firma "TOMAX"
Ul. Hanki Sawickiej 11
98-405 Galewice
NIP: 997-010-39-81
REGON: 101075037